Organizator

Konferencja 4Developers jest organizowana przez Fundację Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA. Jesteśmy niezależną, samofinansującą się organizacją typu non-profit. PROIDEA powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na organizacje przekazujące w sposób kompetentny wiedzę z zakresu teleinformatyki. PROIDEA realizuje swoje instytutowe cele poprzez organizację profesjonalnych szkoleń IT, a także ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji informatycznych. Fundacja PROIDEA jest organizatorem:

JDD http://www.jdd.org.pl/ już od 6 lat jest jedną z największych konferencji na temat Javy w Polsce, miejscem spotkań ponad 300 developerów Java z całej Polski. Każdej jesieni do Krakowa przyjeżdżają najlepsi eksperci z całego świata m. in. Bruce Eckel, Ted Neward, Bill Burke, Neal Ford, MarK Richards czy Scott Davis.

PLNOG http://plnog.pl to konferencja na temat sieci i skalowalnych rozwiązań, skierowana do operatorów teleinformatycznych, serwisów internetowych, telewizji kablowych, dostawców treści i rozwiązań sieciowych, ISP oraz vendorów. PLNOG gromadzi ponad 500 uczestników i odbywa się dwa razy do roku: wiosną w Warszawie oraz jesienią w Krakowie.

EuroNOG http://euronog.eu to międzynarodowe spotkanie specjalistów odpowiedzialnych za projektowanie, implementację i utrzymanie sieci teleinformatycznych. Pierwsza edycja miała miejsce we wrześniu 2011 w Krakowie, druga odbędzie się czerwcu 2012 w Lublanie na Słowenii.

CONFidence http://confidence.org.pl to międzynarodowa konferencja na temat bezpieczeństwa IT. Wizytówką CONFidence są świetni prelegenci, aktualne problemy, nowe 0days i techniczne warsztaty. To wyjątkowe spotkanie społeczności IT security odbywa się w maju w Krakowie.

E-nnovation http://e-nnovation.pl to międzynarodowa konferencja na temat e-commerce organizowana przy współpracy z Grupą Allegro. Każdej jesieni w Poznaniu spotyka się ponad 600 przedstawicieli e-handlu.

Startup Weekend Kraków http://krakow.startupweekend.org to intensywne, 54godzinne spotkanie, którego celem jest zbudowanie webowych lub mobilnych aplikacji w ciągu jednego weekendu.

Szkolenia IT Fundacja PROIDEA ma status Cisco Academy i organizuje kursy takie jak Cisco Certified Network Associate (CCNA), Cisco Certified Network Professional (CCNP), Network Security (NS). PROIDEA organizuje także profesjonalne, techniczne szkolenia IT skrojone na miarę potrzeb swoich klientów.

Dowiedz się więcej na stronie http://proidea.org.pl